TRAFECO Sp. z o.o. w celu ciągłego podnoszenia jakości świadczonych przez siebie usług oraz w trosce o dobro swoich obecnych i potencjalnych Klientów ustanawia i wdraża do stosowania w firmie Politykę Bezpieczeństwa Technicznego.
Transformers & Inductive Components
Zarząd Spółki deklaruje iż produkcja jest prowadzona w warunkach nadzorowanych i bezpiecznych (odpowiednie oświetlenie, ogrzewanie oraz stosowanie wyposażenia produkcji zgodnego z wymaganiami prawnymi oraz wymaganiami klienta), oraz iż wszyscy jej pracownicy są świadomi tego, iż wykonywane przez nich zadania wpływają na bezpieczeństwo techniczne wyrobu oraz iż są za ten wyrób odpowiedzialni.
Deklarujemy, iż niniejsza Polityka Bezpieczeństwa Technicznego jest elementem strategii funkcjonowania Spółki oraz, że jej założenia są okresowo sprawdzane i weryfikowane. Jesteśmy głęboko przekonani, że realizacja powyższej Polityki Bezpieczeństwa Technicznego przyczyni się do zwiększenia zadowolenia naszych obecnych Klientów oraz iż dzięki naszej odpowiedzialnej postawie pozwoli pozyskać nowych Klientów. Mamy nadzieję, że zaowocuje to w przyszłości umocnieniem naszej pozycji rynkowej i ekonomicznej.
Zarząd
TRAFECO Sp. z o.o.


